Etkinliklerimiz

Etkinliklerimiz; Görsel Efekt ve Canlandırma sanatı alanında çalışan bütün yurtiçi ve yurtdışındaki eğitim kurumları, sanatçıları, ticari firmaları ile iş birliği yapmak. Meslek kursları, seminerler, konferanslar, meslek yayınları, toplantılar ve buluşmalar gerçekleştirmek.

Çalışma Gruplarımız

Mesleki Yeterlilik Çalışma Grubu

GEAS olarak, Dikey Kurgucu, Görsel Efekt Yönetmeni, Animasyon Yönetmeni, Görsel Tasarımcı, Canlandırmacı ve Görsel Efekt Uzmanı mesleklerinin tanımlarını MYK (Mesleki Yeterlilik Kurumu) Kurulu’ndan geçirdik ve kabul ettirdik. MYK Çalışma Grubu, tanınırlığını sağladığımız mesleklerin bir sonraki aşaması olan Ulusal Yeterlilik çalışması sürecini başlatmak amacıyla kuruldu.

Sosyal Medya Çalışma Grubu

Instagram, YouTube ve LinkedIn mecralarında GEAS Derneğini, sanatçılarını ve işlerini tanıtmak ve mesleklerin uygulamasına yönelik çalışmalar başlatmak amacıyla kuruldu.

Denklikler Çalışma Grubu

Türkiye’den yurt dışına öğrenci kabulü için gereken şartları, uygulamaları, burs imkanlarını araştırmak ve öğrencileri bu konularda bilgilendirmek amacıyla kuruldu.

Sunumlar Çalışma Grubu

Türkiye'deki üniversite, firmalar, çalışanlar ve öğrenciler arasında iletişim kanalı oluşturabilmek amacıyla kuruldu.

Web Sitesi Çalışma Grubu

Web sitemiz vasıtasıyla sektör çalışanlarını ve öğrencileri, derneğimizin güncel ve gelecek faaliyetleri hakkında bilgilendirmek ve üye alımı yapmak amacıyla kuruldu.

Yetenek Sınavı Çalışma Grubu

Güzel Sanatlar Fakültelerine giriş için yapılmakta olan yetenek sınavlarının kaldırılma kararının sebepleri ile sonuçlarını incelemek ve bu kararda geri adım atılabilmesine dair çalışmalar yapmak amacı ile kuruldu.

Tüm hakları saklıdır.