Üyelik Hakkında

Görsel Efekt ve Canlandırma sanatı alanında, Sinema, televizyon ve oyun sektörlerinde kadrolu veya serbest çalışan herkes GEAS’a (Görsel Efekt ve Animasyon Sanatçıları Derneği) üye olabilir.

Neden üye olmalıyım?

Sektörün hepimizi ilgilendiren sorunlarını çözerken, mesleğinizin gelişmesine katkıda bulunacaksınız.

 

Profesyonel bir iş ağının, sosyal ve kurumsal bir yapının parçası olacaksınız.

 

Uluslararası meslek kurumları ve dernekler ile kuracağımız ortaklıklardan yararlanabileceksiniz.

 

İleride sağlayacağımız, dernek üyelerine özel eğitim videoları, festival biletleri, yazılım lisansı indirimleri, dergi aboneliği gibi fırsatlardan faydalanabileceksiniz.

 

Sektörümüzdeki güncel iş ilanlarına, derneğin gerçekleştireceği toplantı ve panellere ve bunların video arşivlerine ücretsiz erişebileceksiniz.

 

Üye sayımız yeterli çoğunluğa ulaştığında kurmayı planladığımız “hukuki danışmanlık” hizmetimizden faydalanabileceksiniz.

Üyelı̇k Koşulları

Üye adayların;

Üyelik başvurusu Yönetim Kurulunun çoğunluk kararı ile belirlenir. İstenilen dökümanlar ve ödentiler tamamlanınca üyelik başlar.

2023 yılı dernek aidatı 400₺ olarak belirlenmiştir.

Derneğimize üyelik başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurup ıslak imzalı olarak bize gönderin.

İstanbul’da ikamet eden adaylarımız, isterlerse üyelik aidatına ek olarak 100₺ karşılığında, dijital ortamda doldurdukları formun basılı bir kopyasını kurye ile talep edebilir ve imzalayıp kuryeye teslim ederek başvurularını tamamlayabilirler. Kurye Talep Formunu buradan doldurabilirsiniz.

Öğrenci Üyelik

İlgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencileri, aidat ödemeksizin öğrenci üyeliğe başvurup mesleki çalışmalara katkıda bulunabilir ve derneğimizin özel imkanlarından yararlanabilirler.

Üyelı̇k Koşulları

İlgili bölümlerde eğitimi devam eden veya yeni mezun öğrenciler başvuru yapabilirler.

İmkânlar

Hakları

Derneğimize öğrenci üyelik başvurusunda bulunmak için lütfen aşağıdaki formu doldurup bize gönderin.

Tüm hakları saklıdır.